Sponsoring za pieniądze

Pewnie już nieraz obił Ci się o uszy temat sponsoringu, ale nie do końca wiesz, o co w nim chodzi? Na drodze zbierania informacji możesz się spotkać z pozytywnymi oraz negatywnymi opiniami dotyczącymi tego rodzaju biznesu. Dlaczego sponsoring jest rozpatrywany w kategoriach biznesu? Jest to forma umowy, na której korzystają dwie strony. Zacznijmy jednak od początku i wyjaśnijmy sobie krok po kroku, czym jest sponsoring, skąd się wziął i jakie są jego korzyści.

Sex oferty kobiet - portal dla osób pełnoletnich

Co to jest sponsoring?

Zaznaczmy od razu, że sponsoring nie jest prostytucją, jak wiele osób błędnie twierdzi. Bez wątpienia jest to umowa biznesowa, ponieważ jedna strona godzi na spełnienie określonych warunków lub usług (Sponsorowana) za określone wynagrodzenie, a druga strona (Sponsorujący) zobowiązuje się do wypłaty określonego wynagrodzenia.
Sponsoring nie jest żadną nowością, ponieważ jego form można dopatrywać się już u naszych dalekich przodków. Wówczas wyglądał on nieco inaczej, lecz dziś został on dostosowany do czasów teraźniejszych oraz potrzeb współczesnego społeczeństwa. Nie wszyscy jednak są zgodni co do prawa bytu tego sposobu na zarabianie pieniędzy, dlatego wciąż sponsoring za pieniądze jest owiany wieloma negatywami.

Na przekór wszystkim niepochlebnym opiniom chętnych do zawarcie relacji sponsoringowej nie brakuje. Wciąż rośnie liczba kobiey, które szukają bogatego sponsora, jak również piękne kobiety są obiektami zainteresowania zamożnych mężczyzn. Wbrew pozorom stały związek jest coraz mniej pożądany, a randki sponsorowane zyskują na popularności. Relacja sponsoringowa może przybierać różną formę, a młodzi ludzie chętnie korzystają z tego typu rozwiązań.

Sponsoring za pieniądze szukam sponsora sponsoring portal

Na czym polega sponsorowanie?

Ofertę sponsoringu najczęściej składają mężczyźni (statystycznie najwięcej w średnim wieku), którzy nie szukają miłosnych uniesień i motylków w brzuchu. Bogaci mężczyźni najczęściej szukają osoby do towarzystwa, z którą mogliby się dzielić swoim wolnym czasem oraz pokazać swoje pasje. Brak bratniej duszy w swoim otoczeniu najczęściej motywuje ich do zaoferowania kobietom wynagrodzenia w zamian za spełnienie określonych warunków lub wykonanie konkretnych usług.
Kobiety szukające sponsora najczęściej szukają dobrego wynagrodzenia za pracę lub po prostu dodatkowych wpływów finansowych. Wszystko zależy od tego, czy kobieta i mężczyzna spotykają się jednorazowo lub tworzą ze sobą dłuższą relację.

Sponsoring portal to najczęściej wybierane miejsce do zawieranie relacji sponsorowanych. Najcześciej znajduje się tam wiele ogłoszeń typu „szukam sponsora” lub „szukam bogatego sponsora”. Seksowne panie nie mają problemu, aby znaleźć sponsora. Na naszym portalu sponsoringowym zarówno sponsor jak i sponsorowane znajdą dokładnie to, czego szukają.

 

Sex anonse erotyczne, ogłoszenia erotyczne kobiet

Jak wygląda umowa sponsoringowa?

Umowa sponsoringowa polega na ustaleniach pomiędzy Sponsorem a Sponsorowaną. W tym czasie ustalają warunki, wysokość wynagrodzenia oraz omawiają wszystkie szczegóły dotyczące ich współpracy. Sponsoring za pieniądze może trwać jeden wieczór, np. kiedy Sponsorowana decyduje się towarzyszyć mężczyźnie na spotkaniu biznesowym w danym mieście. Relacja sponsorowana może trwać miesiąc, dwa lub nawet 15 lat, kiedy strony tak zadecydują. Nie ma żadnych reguł, które w jakikolwiek sposób mogłyby narzucać lub definiować warunki współpracy. Całokształt leży po stronie Sponsorowanej i Sponsorującego. Portale sponsoringowe nie narzucają charakteru relacji sponsorowanej. Osoba sponsorowana i sponsorująca same wybierają sposób wynagrodzenia, jak spędzają wolny czas i jak korzystają z uroków życia. 

Dlaczego ludzie decydują się na sponsoring?

Zasada jest prosta – coś za coś. Sponsor chce otrzymać konkretne udogodnienia, a Sponsorująca zarobić. Nawet jeśli jest to dla nas niedopuszczalne, to musimy zaakceptować fakt, że nie każdy żyje według powszechnie panujących standardów. Nie wszyscy chcą zawierać związki małżeńskie, mieć dzieci, wnuki i zestarzeć się ze swoim partnerem. Mamy XXI wiek i każdy żyje w taki sposób, jaki mu się podoba i nie należy nikogo przez to oceniać.
Wiele osób unika angażujących relacji, ponieważ zostali w przeszłości zranieni, mają złe doświadczenia, nie mają na nie czasu lub po prostu nie chcą… i już. Z drugiej strony czują się samotni, ale nie chcą nikomu nic obiecywać, a tym bardziej miłości na dobre i na złe. Tutaj pojawia się przestrzeń na sponsoring, w której Sponsor otrzymuje tylko to, czego chce, a Sponsorowana otrzymuje za to wynagrodzenie. Układ jest czysty i klarowny. Piękne kobiety szukają sponsora na naszym portalu, aby móc żyć na dogodnym poziomie. 

Sponsoring polega na spełnianiu wzajemnych potrzeb, lecz należy trzymać uczucia na wodzy. Do pozytywów można zaliczyć wspólne spędzanie czasu, spełniać potrzebę bliskości.

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i nie trać czasu na rozmyślanie o tym, czego Ci brakuje! Odkryj świat sponsoringu i przekonaj się, że to nie zwykła prostytucja! Zmiana Twojego życia jest na wyciągnięcie ręki… i to bez wyrzutów sumienia! 🙂

 

Jak wygląda sponsoring w praktyce?

Wszystko zależy od układu sponsorowanego, jaki zawrze Sponsor i Sponsorowana. Na pewno udało Ci się minąć niejedną parę sponsorowaną na ulicy i nie rzuciła Ci się ona w oczy. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ nikt nie ma tego wypisanego na czole. Układ sponsorowany może polegać na spotkaniach kilka razy w tygodniu, wspólnych wypadach poza miasto, a nawet mieszkaniu ze sobą. Wszystko tak naprawdę jest zależne od tego, jak dwie dorosłe osoby poukładają swoje potrzeby. Sponsorowana może być tylko panią do towarzystwa lub stać się najważniejszą osobą w życiu Sponsora. Nie ma na to reguły. Portal sponsoringowy nie daje gwarancji na to, że między Sponsorem a seksowną kobietą dojdzie do wybuchu uczucia. Tak samo możliwe do wykonania usługi seksualne  nie dają gwarancji, że Twoje erotyczne fantazje się spełnią.

Czy seks jest elementem sponsoringu?

Nie jest zabroniony, ale też nie jest konieczny. To para decyduje o tym, czy współżycie staje się elementem ich relacji. Sponsor może nie mieć takich potrzeb lub Sponsorowana zwyczajnie może nie wyrazić na to zgody. Warto przedyskutować temat na etapie negocjacji warunków, aby w późniejszym czasie uniknąć nieporozumień. Decyzja zostaje pomiędzy dwojgiem dorosłych ludzi i nikt nie będzie im mówił, co mają robić, a już na pewno nie sponsoring… ;). Idealne rozwiązanie w tego typu układzie jest wtedy, kiedy ona szuka sponsora, żeby zarobić i spełnia warunki na rzecz sponsorującego, a on szuka sponsorowanej, aby miło spędzić czas lub zmienić swój tryb życia.

Jakie są zalety sponsoringu?

Jedną z najważniejszych zalet układu sponsoringowego jest brak konieczności spełniania czyichś oczekiwań i dawania złudnych nadziei. W sponsoringu raczej nie ma miejsca na miłość i kreowanie wspólnej przyszłości. Liczy się to, co jest tu i teraz. Relacja jest zobowiązująca tylko pod kątem biznesowym, lecz z pewnością nie w sprawach emocjonalnych. Nawet jeśli sponsoring nie jest standardową pracą a Sponsor pracodawcą, to próżno w tej relacji szukać niepotrzebnych dram, scen zazdrości lub wyrzutów. Tego typu relację charakteryzuje egocentryczne podejście do swojej osoby, celów, kariery, podróży i jednoczesnym zaspokajaniu potrzeby bliskości drugiej osoby. W dużym ogóle można stwierdzić, że jest to życie obok siebie, lecz żadna ze stron nie musi niczego poświęcać na rzecz drugiej osoby.
Tylko sobie wyobraź, że nikt się Ciebie nie pyta, gdzie byłeś, co robiłeś, z kim byłeś, ani ile wypiłeś. Nikt się nie będzie burzył, że znowu tyle godzin siedziałeś w pracy lub że zaraz po niej idziesz na piwo z kumplami.
Zainteresował Cię sponsoring? Koniecznie odwiedź Gold Bikini Club, gdzie znajdziesz dokładnie to, co zostało powyżej opisane. Nie zastanawiaj się i wkrocz do świata rozkoszy przy jednoczesnym zachowaniu totalnego luzu.